Sziasztok!
Megnyitottam a júniusi időpontokat. Elnézést kérek a késői megnyitásért, az elmúlt időszak elég zsúfolt volt számomra vizsgák és versenyek miatt, ezért nem láttam előre pontosan a beosztásomat.
Mostantól igyekszem mindig 2 héttel hamarabb megnyitni az új időpontokat. Köszönöm a türelmeteket! 🙏